Press "Enter" to skip to content

Mikloško žiada výmenu Hlinu na čele KDH

Jozef Mikloško, predseda Združenia kresťanských seniorov a člen KDH, vyzval na výmenu predsedu KDH potom, čo sa verejne vyzval poslancov, aby prostredníctvom obštrukcie zamedzili hlasovaniu o zastavení ratifikácie Istanbulského dohovoru počas dnešnej schôdze NRSR.

Jozef Mikloško, ktorého syn Jozef Mikloško ml. sa pravidelne zúčastňoval na cykle prednášok Zastavme zlo z Istanbulu na sociálnej sieti následne uviedol:

“Pohár pretiekol, ide o zásadnú otázku. Slovensko potrebuje KDH ale s iným predsedom. Dva roky chodí farár Marián Kuffa so svojim sprievodom zo Slovenského dohovoru za rodinu po Slovensku. Navštívili 48 miest a dedín, kde mali mnohohodinové mítingy s preplnenými kostolmi a sálami. Aj zajtra sa pokračuje. Uskutočnilo sa 2000 pochodov, každý týždeň sú ružencové sprievody v mnohých farnostiach, v Nitre na Kalvárii každý piatok, 4000 ľudí sa modlí za tento cieľ sústavne,… a naraz pan predseda začne zasa perliť. Môj protinávrh je hlasovať dnes, hocikedy, tí čo, sú za, nech tu zostanú a keď tí čo sú proti odídu, nevadí! Táto téma je tu dlho, teraz nastal čas na konanie. Pred prezidentskými voľbami (teraz je jasné aj to Hlinove dribľovanie okolo prezidenta!)”

Please follow and like us:

Be First to Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial